Ange Postecoglou hovorí, že jeden hráč Rangers bol pri víťazstve Celticu „vynikajúci“.

GLASGOW, Škótsko - 2. FEBRUÁRA: Ange Postecoglou, manažér Celticu oslavuje víťazstvo pred fanúšikmi po zápase Cinch Scottish Premiership medzi Celtic FC a Rangers FC 2. februára 2022 v Glasgowe v Škótsku. (Foto: Mark Runnacles/Getty Images)

Autor fotografie: Mark Runnacles/Getty Images

Ange Postecoglou ocenil Allana McGregora za to, že brankár Rangers urobil všetko pre to, aby udržal bujnejúci Celtic na dištanc v stredajšej porážke Old Firm 3:0 na ihrisku Parkhead. Sky Sports.

Keď Rangers zmietla keltská búrka, McGregor pevne stál, aby zabezpečil, že katastrofálny prvý polčas na zelenej strane Glasgowa neprerastie do niečoho, čo sa blíži k fraške.

Hoops mohli mať tri góly k dobru v prestávke – magisterský Reo Hatate si pripísal svoj debut v derby s výstuhou, kým Liel Abada strelil tretí.

Ale keby to nebolo pre Vždyzelená zarážka Rangers , do polčasu to mohlo byť kriketové skóre.

Bude to špeciálna noc v Paradise | Ukážka Big Celtic vs Rangers s Ryan118

BridTV 8170 Bude to špeciálna noc v Paradise | Ukážka Big Celtic vs Rangers s Ryanom118 949349 949349 stred UCqUPn73T2WxGyzCdtLe8m7g 67 Hail Hail (Youtube) https://yt3.ggpht.com/ytc/AAUvwng3RIc-bAXurA5jR7k-BDVO-V000000070908099DVO

McGregor, ktorý mal v pondelok 40 rokov, brilantne poprel momentku Filipe Jota. A v iný deň, nešťastný Giorgios Giakoumakis mohol mať hetrik, keby to nebolo pre Škótove typické mačacie reflexy.

Vezme si teraz Celtic späť korunu Rangers?

Som na chlapcov veľmi hrdý, myslel som si, že náš prvý polčas bol vynikajúci, lúči sa Postecoglou.

Strelili sme tri góly, ale futbal, ktorý sme hrali, bol skvelý a mohli sme ich mať aj viac.

GLASGOW, Škótsko – 2. FEBRUÁRA: Reo Hatate z Celticu oslavuje so svojimi spoluhráčmi po strelení gólu svojho tímu

GLASGOW, Škótsko – 2. FEBRUÁRA: Reo Hatate z Celticu oslavuje so svojimi spoluhráčmi po tom, čo strelil druhý gól svojho tímu počas zápasu Cinch Scottish Premiership medzi Celtic FC a Rangers FC, ktorý sa konal 2. februára 2022 v Glasgowe v Škótsku.

Allan McGregor bol v ich góle vynikajúci. V druhom polčase sme sa museli trochu viac brániť, ale aj potom si myslím, že sme ukázali túto stránku, že vieme brániť, ak treba.

čo znamená 404 duchovne

Plná česť hráčom, je to veľký zápas a vedeli sme, aké to bude mať následky. Bol na nás tlak, bol na nás celý čas tlak, ale myslel som si, že to zvládli vynikajúco.

Postecoglouov žiariaci Celtic, ktorý priniesol Rangers len svoju druhú ligovú prehru od čias pred COVID, teraz preskočil svojich mestských rivalov v tabuľke škótskej Premiership.

Ba čo viac, teraz majú náskok 10 gólov, keďže januárový podpis Hatate nadviazal na svoj ďalekonosný blesk proti Hearts ďalšími dvoma pokusmi mimo škatuľky pred búrlivým publikom Parkhead.

GLASGOW, Škótsko - 2. FEBRUÁRA: Reo Hatate z Celticu oslavuje so spoluhráčom Callumom McGregorom po strelení gólu svojho tímu

GLASGOW, Škótsko – 2. FEBRUÁRA: Reo Hatate z Celticu oslavuje so spoluhráčom Callumom McGregorom po tom, čo strelil druhý gól svojho tímu počas zápasu Cinch Scottish Premiership medzi Celtic FC a Rangers FC 2. februára 2022 v Glasgowe v Škótsku.

V iných správach Alasdair Gold: 24-ročný hráč z Tottenhamu, ktorý hrá a trénuje so zranením, zažil „veľkú bolesť“